Switch 4 porturi Gigabit PoE+, 2 porturi RJ45 Gigabit, 58W, Management – IP-COM G2206P-4-63W
SKU: G2206P-4-63W
tbi bank logo
Cumpără acum, plătește mai târziu
de la 83.25 LEI / lună
Descriere
G2206P-4-63W este un switch PoE inteligent cu management cloud, proiectat independent de IP-COM. Switch-ul ofera 6 porturi RJ45 10/100/1000Mbps din care 4 porturi PoE+ (maxim 30W/port) standard gigabit cu o putere totala de 58 W. În plus, switch-ul poate fi gestionat atat prin interfata web IP-COM ProFi Cloud, cat si prin aplicatia ProFi, asigurand o intretinere usoara si eficienta a retelei la un cost mai mic. Trebuie mentionat ca echipamentul are dimensiuni mici, 10 × 10 × 2,6 cm, si poate fi montat aproape oriunde iar sursa externa standard de alimentare poate fi inlocuita oricand. Extensie retea de 250 m, management PoE, QVLAN, transmisie transparenta VLAN, statistici de trafic, protectie la bucla, DHCP Snooping si legare adresa MAC.
Producator: IP-COM
Porturi: 4 x RJ-45 10/100/1000 Mbps PoE+ 2 x 10/100/1000 Mbps date
Protectie: descarcari electrice 6 kV
Alimentare: 100 – 240V AC 50/60Hz consum max. 63W
Dimensiuni: 100 x 100 x 26mm
Temperatura de functionare: 0°~ 45° C
Capacitate switch: 12 Gbps
MAC Address Table: 2K
Greutate: 206 g.
Packet Forwarding Rate: 8.9 Mpps
Standarde: 802.3 802.3u/ab/x/z/q/af/at
Putere PoE: 58W 30W max/port IEEE 802.3af/at
Caracteristici: PoE management VLAN DHCP limitare rata transfer etc.
Informatii suplimentare
Greutate 206 g
Producator
IP-COM
Recenzii
Recenzii
Nu există recenzii până acum.
Fii primul care scrii o recenzie pentru „Switch 4 porturi Gigabit PoE+, 2 porturi RJ45 Gigabit, 58W, Management – IP-COM G2206P-4-63W”