Switch 24 porturi PoE 1Gbps, 4 porturi SFP+ 10Gbps, L3 Cloud Management – IP-COM G5328XP-24-410W
SKU: G5328XP-24-410W
tbi bank logo
Cumpără acum, plătește mai târziu
de la 90.97 LEI / lună
Descriere
Switch-ul G5328XP-24-410W de la IP-COM are urmatoarele caracteristici:
1. Management Layer 3
2. Securitate si Eficienta
3. Protectie si Fiabilitate
Producator: IP-COM
Numar porturi PoE: 24 porturi Gigabit
Protectie: supratensiune 6kV
Capacitate switch: 128 Gbps
Tensiune alimentare: 100 – 240V AC
Temperatura operare: 0°C ~ +45°C
Standard PoE: IEEE 802.3af IEEE 802.3at
Greutate: 6590 g
Porturi Uplink: 4 x SFP+ 10 Gigabit
Consum: max. 410W
Dimensiuni: 440 mm x 284 mm x 44 mm 1U
Putere PoE: total 370W max. 30W/port