Dual Chanal – Camera IP, 2 x 4MP, lentila 2.8mm, IR 30m, Mic., Alarma, PoE, IK10 – UNV IPC3224SS-ADF28K-I1
SKU: IPC3224SS-ADF28K-I1
tbi bank logo
Cumpără acum, plătește mai târziu
de la 248.00 LEI / lună
Descriere
  • O singura intrare IP- doua canale
  • Rezolutie de 4MP (2688 x 1520) @ 25fps
  • Compresie Ultra H.265
  • Imagini de calitate in conditii de iluminare redusa datorita IR
  • Doua microfoane incorporate, 1 IN / 1 OUT
  • Intrare/Iesire AlarmaFunctii inteligente
  • PoE
  • Protectie IP67
  • Protectie antivandal IK10
Model / producator: UNV (Uniview)
Senzor: 2 x 1/3.0′ 4.0 megapixel progressive scan CMOS
Rezolutie: 4MP (2688×1520)@25fps 3MP/1080P/720P@30fps
Lentila: 2.8 mm unghi vizualizare 97.7°
Compresie: Ultra-H.265/H.265/H.264/MJPEG
Iluminare minima: 0.002Lux (F1.6 AGC ON) 0 Lux cu IR
Distanta IR: Smart IR 30m IR-CUT
Inregistrare locala: Micro SD max. 256 GB (neinclus)
Alimentare: 12 V DC ± 25% PoE (802.3af)
Consum: max. 9.1W
Temperatura de operare: -30°C ~ +60°C IP67
Dimensiuni: 176 x 104 x 72mm
Greutate: 620 g.
Interfata retea: RJ45 10/100Mbps
Audio: Doua microfoane incorporate 1 IN / 1 OUT
WDR: 130dB
Alarma: 1 IN / 1 OUT
Protectie la supratensiune: 4kV
Material: Metal
Protectie antivandal: IK10
Informatii suplimentare
Greutate 620 g
Producator
Uniview
Rezolutie (megapixel)
4
Microfon incorporat
Da
Alimentare PoE
Da
4G
Nu
Recenzii
Recenzii
Nu există recenzii până acum.
Fii primul care scrii o recenzie pentru „Dual Chanal – Camera IP, 2 x 4MP, lentila 2.8mm, IR 30m, Mic., Alarma, PoE, IK10 – UNV IPC3224SS-ADF28K-I1”