ColorHunter – Camera IP, 8MP, lentila 2.8mm, IR 30m, WL 30m, Audio, Alarma, PoE – UNV IPC3638SS-ADF28KMC-I1
SKU: IPC3638SS-ADF28KMC-I1
tbi bank logo
Cumpără acum, plătește mai târziu
de la 210.75 LEI / lună
Descriere
  • Rezolutie de 8MP (3840 x 2160) @ 30fps
  • Compresie Ultra H.265
  • Imagini color 24/7 datorita tehnologiei ColorHunter
  • Suporta Corridor Mode 9:16
  • Microfon si speaker incorporate, Audio 1 IN / 1 OUT
  • Lumini de avertizare albastru/rosu
  • Alarma 1 IN / 1 OUT
  • Functii inteligente
  • PoE
  • Protectie IP67
Model / producator: UNV (Uniview)
Senzor: 1/2.8′ progressive scan CMOS 8.0 megapixel
Rezolutie: 8MP (3840×2160)@30fps 5MP/4MP/1080P/720P@30fps
Lentila: 2.8 mm unghi vizualizare 106.5°
Compresie: Ultra-H.265/H.265/H.264/MJPEG
Iluminare minima: 0.001Lux (F1.0 AGC ON) 0 Lux cu IR
Distanta IR: Smart IR 30m IR-CUT
Inregistrare locala: Micro SD max. 256 GB (neinclus)
Alimentare: 12 V DC ± 25% PoE (802.3af)
Consum: max. 10W
Temperatura de operare: -30°C ~ +60°C IP67
Dimensiuni: Ø129 x 118mm
Greutate: 690 g.
Interfata retea: RJ45 10/100Mbps
Audio: Microfon si difuzor incorporat 1 IN / 1 OUT
WDR: 130dB
Alarma: 1 IN / 1 OUT
Protectie la supratensiune: 4kV
Material: Metal
Distanta WL: 30 metri
Informatii suplimentare
Greutate 690 g
Producator
Uniview
Rezolutie (megapixel)
8
Microfon incorporat
Da
Alimentare PoE
Da
4G
Nu
Recenzii
Recenzii
Nu există recenzii până acum.
Fii primul care scrii o recenzie pentru „ColorHunter – Camera IP, 8MP, lentila 2.8mm, IR 30m, WL 30m, Audio, Alarma, PoE – UNV IPC3638SS-ADF28KMC-I1”