ColorHunter – Camera IP 2MP, lentila 2.8mm, WL 30m, Mic., PoE – UNV IPC2122LB-AF28K-WL
SKU: IPC2122LB-AF28K-WL
tbi bank logo
Cumpără acum, plătește mai târziu
de la 56.50 LEI / lună
Descriere
Camera supraveghere video IP tip Mini Bullet de la Uniview ce are urmatoarele caracteristici:
  •  Senzor de 1/2.9′, rezolutie 2MP (1920×1080)@30fps;
  • Compresie Ultra-H.265;
  • Lentila fixa 2.8 mm cu unghi de vizualizare de 101.1°;
  • Distanta WL de pana la 30metri;
  • Functii inteligente (VCA): Detectie miscare, Detectie audio;
  • Microfon incorporat si slot card SD;
  • Posibilitate alimentare PoE;
  • protectie descarcari electrice 4kV;
  • IP67.
Model / producator: UNV (Uniview)
Senzor: 1/2.9′ 2.0MP progressive Scan CMOS
Rezolutie: 2MP(1920×1080)720P@30fps
Lentila: 2.8mm unghi vizualizare 101.1°
Compresie: Ultra-H.265/H.265/H.264
Iluminare minima: 0.005Lux (F1.6 AGC ON) 0 Lux cu WL
Distanta WL: pana la 30 metri
Inregistrare locala: Micro SD max. 128 GB (neinclus)
Alimentare: 12 V DC ± 25% PoE(802.3af)
Consum: max. 7.8W
Temperatura de operare: -30°C ~ +60°C IP67
Dimensiuni: 162mm × 67mm × 67mm
Greutate: 240 gr.
Interfata retea: RJ45 10/100Mbps
WDR: DWDR
Protectie la descarcari electrice: 4KV
Audio: Microfon integrat
Material: Metal si plastic
Informatii suplimentare
Greutate 240 g
Producator
Uniview
Rezolutie (megapixel)
2
Microfon incorporat
Da
Alimentare PoE
Da
Recenzii
Recenzii
Nu există recenzii până acum.
Fii primul care scrii o recenzie pentru „ColorHunter – Camera IP 2MP, lentila 2.8mm, WL 30m, Mic., PoE – UNV IPC2122LB-AF28K-WL”