ColorHunter – Camera AnalogHD 5MP, lentila 4mm, WL 40m, TVI/AHD/CVI/CVBS, Mic., IP67 – UNV UAC-B125-AF40M-W
SKU: UAC-B125-AF40M-W
Stoc epuizat
Descriere
Camera Analog HD din seria ColorHunter, avand urmatoarele caracteristici:
  • Rezolutie de 5 MP;
  • Imagini color 24/7 datorita tehnologiei ColorHunter si WL;
  • Microfon de inalta fidelitate integrat, compatibil cu tehnologa ‘Audio over Coaxial’ TVI si CVI;
  • Semnal video TVI/AHD/CVI/CVBS.
Model / producator: UNV (Uniview)
Senzor: 1/2.7′ 5.0MP high quality image
Rezolutie: 5MP(2880 x 1620)@25fps 4MP/1080P
Lentila: 4.0mm unghi vizualizare 89.6°
Iluminare minima: 0.005 lux (F1.4 AGC ON) 0 Lux cu WL
Lumina Alba: pana la 40M imagini color 24/7
Alimentare: 12 V DC ± 25%
Consum: max. 3.28W
Temperatura de operare: -30°C ~ +60°C IP67
Dimensiuni: 157.4 x 66.5 x 66.5mm
Greutate: 279 gr.
WDR: DWDR
Protectie la descarcari electrice: 4KV
Semanl video: TVI/AHD/CVI/CVBS
Audio: Microfon integrat ‘Audio over coaxial’ compatibil TVI/CVI
Material: Metal
Informatii suplimentare
Greutate 279 g
Producator
Uniview
Rezolutie (megapixel)
5
Infrarosu (metri)
Fara IR
Alimentare PoC
Nu
Audio
Microfon
Recenzii
Recenzii
Nu există recenzii până acum.
Fii primul care scrii o recenzie pentru „ColorHunter – Camera AnalogHD 5MP, lentila 4mm, WL 40m, TVI/AHD/CVI/CVBS, Mic., IP67 – UNV UAC-B125-AF40M-W”